DE21XSA330KJ3BT02F
MFR.Part #
DE21XSA330KJ3BT02F
JLCPCB Part #
C19293275
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 250V、300V 33pF X1、Y2 ±10% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS