AVS336M50E16B-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AVS336M50E16B-F
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 221mA@10kHz 33uF 50V 6.2mm 6Ω@120Hz 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS