381LX681M160H452
MFR.Part #
381LX681M160H452
JLCPCB Part #
C19291646
Package
Plugin,D22xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 160V 2.4A@20kHz 22mm 293mΩ@120Hz 3000hrs@105℃ 45mm 680uF ±20% 插件,D22xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS