SPA121M02B
MFR.Part #
SPA121M02B
Description
-40℃~+105℃ 1.8mm 1000hrs@105℃ 120uF 2V 3A@100kHz 9mΩ Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS