381LX331M250J032
MFR.Part #
381LX331M250J032
JLCPCB Part #
C19287705
Package
Plugin,D25xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 1.7A@20kHz 10mm 250V 25mm 3000hrs@105℃ 330uF 35mm 603mΩ@120Hz ±20% 插件,D25xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS