380LQ123M050J452
MFR.Part #
380LQ123M050J452
Description
-40℃~+85℃ 10mm 12000uF 2000hrs@85℃ 25mm 41mΩ@120Hz 47mm 50V 6.42A@20kHz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS