ESRD220M08B
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
ESRD220M08B
Description
-55℃~+105℃ 1.8mm 1000hrs@105℃ 22uF 28mΩ 2A@100kHz 8V Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS