LPW822M1EN40V-W
MFR.Part #
LPW822M1EN40V-W
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 22mm 25V 3.476A@100kHz 40mm 8200uF 91mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS