LPW103M1AN30V-W
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
LPW103M1AN30V-W
Description
-40℃~+85℃ 10000uF 1000hrs@85℃ 10V 10mm 2.959A@100kHz 22mm 30mm 83mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS