380LX151M400A202
MFR.Part #
380LX151M400A202
JLCPCB Part #
C19277018
Package
Plugin,D35xL20mm
Description
-25℃~+85℃ 1.33Ω 10mm 150uF 20mm 3000hrs@85℃ 35mm 400V ±20% 插件,D35xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS