AFK157M25F24B-F
Extended
Manufacturer
Cornell Dubilier Electronics
MFR.Part #
AFK157M25F24B-F
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 150uF 160mΩ@100kHz 2000hrs@105℃ 25V 600mA@100kHz 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS