201007J024LT4E
MFR.Part #
201007J024LT4E
JLCPCB Part #
C19273134
Description
-55℃~+155℃ 200V 24mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1000ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS