FNR10K561BBCN2NN
MFR.Part #
FNR10K561BBCN2NN
JLCPCB Part #
C19269972
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
180pF@1kHz 2.5kA 350V 400mW 455V 560V 58J 925V 插件,P=7.5mm Varistors ROHS