IQE046N08LM5ATMA1
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
IQE046N08LM5ATMA1
JLCPCB Part #
C19268349
Package
TSON-8
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.7V 100W 19nC@4.5V 2.5nF 26pF 390pF 4.6mΩ@10V 80V 99A N-Channel TSON-8 MOSFETs ROHS