EMVY101ARA680MKE0S
MFR.Part #
EMVY101ARA680MKE0S
JLCPCB Part #
C1952689
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 12.5mm 13.5mm 180mA@120Hz 330mΩ 5000hrs@105℃ 68uF ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS