X2P2475KV1A5320370220ES0
MFR.Part #
X2P2475KV1A5320370220ES0
JLCPCB Part #
C19189587
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
275V 4.7uF X2 ±10% Plugin,P=27.5mm Safety Capacitors ROHS