Y2Q1682KN1A5130120060EV0
MFR.Part #
Y2Q1682KN1A5130120060EV0
JLCPCB Part #
C19189566
Package
Plugin,P=10mm
Description
300V 6.8nF Y2 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS