Y2Q1332KN1A5130110050EV0
MFR.Part #
Y2Q1332KN1A5130110050EV0
JLCPCB Part #
C19189562
Package
Plugin,P=10mm
Description
3.3nF 300V Y2 ±10% Plugin,P=10mm Safety Capacitors ROHS