X1S3105KT1B0260295145EV0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
X1S3105KT1B0260295145EV0
JLCPCB Part #
C19189555
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
1uF 480V X1 ±10% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS