X1K1474KT1A5265240140EV0
Extended
Manufacturer
STE(Songtian Elec)
MFR.Part #
X1K1474KT1A5265240140EV0
JLCPCB Part #
C19189552
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
470nF 530V X1 ±10% Plugin,P=22.5mm Safety Capacitors ROHS