2010W2J0682T4S
MFR.Part #
2010W2J0682T4S
JLCPCB Part #
C19631
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS