XY2500V-DS-5.08-6P
MFR.Part #
XY2500V-DS-5.08-6P
JLCPCB Part #
C19100386
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1 15A 1x6P 300V 5.08mm 6 6P Board Side/Socket - Closed Green Screw Through Hole Plugin,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS