GR106M025D11RR0VH4FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
GR106M025D11RR0VH4FP0
JLCPCB Part #
C19576
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+105℃ 10uF 11mm 2000hrs@105℃ 25V 2mm 38mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS