A06-681JP
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
A06-681JP
JLCPCB Part #
C19476
Package
SIP-6-2.54mm
Description
125mW 5 6 680Ω ±100ppm/℃ ±5% SIP-6-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS