SMNR5030-100MT
MFR.Part #
SMNR5030-100MT
JLCPCB Part #
C189559
Package
SMD,5x5mm
Description
100mΩ 10uH 2.1A 2.1A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS