PRS6028-221MT
MFR.Part #
PRS6028-221MT
JLCPCB Part #
C189389
Package
SMD,6x6mm
Description
1.2Ω 220uH 380mA 380mA ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS