FTC252008S1R5MBCA
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FTC252008S1R5MBCA
JLCPCB Part #
C18724419
Package
1008
Description
1.5uH 3.4A 3.5A 75mΩ ±20% 1008 Power Inductors ROHS