FTC322510S4R7MBCA
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FTC322510S4R7MBCA
JLCPCB Part #
C18724400
Package
1210
Description
140mΩ 2.3A 2.8A 4.7uH ±20% 1210 Power Inductors ROHS