MF006FF2203A50
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
MF006FF2203A50
JLCPCB Part #
C18724379
Package
Plugin,D2.2xL6.5mm
Description
220kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS