MF0S4FF1503A50
MFR.Part #
MF0S4FF1503A50
JLCPCB Part #
C18724357
Description
150kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS