MF0S4FF1201A50
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
MF0S4FF1201A50
JLCPCB Part #
C18724307
Package
Plugin,D1.9xL3.3mm
Description
1.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.3mm Through Hole Resistors ROHS