MF0W2JJ0470A10
MFR.Part #
MF0W2JJ0470A10
JLCPCB Part #
C18724294
Description
47Ω 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS