MF0W2FF3900A10
MFR.Part #
MF0W2FF3900A10
JLCPCB Part #
C18724254
Description
390Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS