MF0W2FF1003A10
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
MF0W2FF1003A10
JLCPCB Part #
C18724213
Package
Plugin,D3.5xL9.5mm
Description
100kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS