MF0W2FF5101A10
MFR.Part #
MF0W2FF5101A10
JLCPCB Part #
C18724205
Description
5.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS