FN1-12S15B3
Extended
Manufacturer
AIPULNION(Guangzhou Aipu Elec Tech)
MFR.Part #
FN1-12S15B3
JLCPCB Part #
C18723888
Package
SIP,19.5x6mm
Description
-40℃~+85℃ 1 10.8V~13.2V 10mm 15V 19.5mm 1W 3kV 6mm 83% SIP,19.5x6mm Isolated Power Modules ROHS