FN1-24S15BN
MFR.Part #
FN1-24S15BN
JLCPCB Part #
C18723859
Package
SIP,19.5x6mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5kV 10mm 15V 19.5mm 1W 21.6V~26.4V 67mA 6mm 7mA 80% Non-regulated type Plastic encapsulated type Short Circuit Protection、Automatic fault recovery SIP,19.5x6mm Isolated Power Modules ROHS