FN2-12D12C3
Extended
Manufacturer
AIPULNION(Guangzhou Aipu Elec Tech)
MFR.Part #
FN2-12D12C3
JLCPCB Part #
C18723824
Package
SIP,19.5x7mm
Description
-40℃~+105℃ -83mA、83mA 10.8V~13.2V 10mm 18mA 19.5mm 2 2000uF 2W 3kV 79% 7mm ±12V SIP,19.5x7mm Isolated Power Modules ROHS