FN2-12D15CN
MFR.Part #
FN2-12D15CN
JLCPCB Part #
C18723819
Package
SIP,19.5x7mm
Description
-40℃~+105℃ -67mA、67mA 1.5kV 10.8V~13.2V 10mm 18mA 19.5mm 2 2W 7mm 84% ±15V SIP,19.5x7mm Isolated Power Modules ROHS