FN2-12S12CN
MFR.Part #
FN2-12S12CN
JLCPCB Part #
C18723809
Package
SIP,19.5x7mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5kV 10mm 12V 12V 167mA 19.5mm 20mA 2W 7mm 84% Short Circuit Protection SIP,19.5x7mm Isolated Power Modules ROHS