FN2-12S15CN
MFR.Part #
FN2-12S15CN
JLCPCB Part #
C18723805
Package
SIP,19.5x7mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5kV 10.8V~13.2V 10mm 133mA 15V 19.5mm 20mA 2W 7mm 84% Non-regulated type Plastic encapsulated type Short Circuit Protection、Automatic fault recovery SIP,19.5x7mm Isolated Power Modules ROHS