KW3-24S15E3R3
MFR.Part #
KW3-24S15E3R3
JLCPCB Part #
C18723737
Package
SIP,22x9.5mm
Description
-40℃~+85℃ 1 12mm 15V 200mA 22mm 3W 3kV 5mA 84% 9.5mm 9V~36V 稳压型 SIP,22x9.5mm Isolated Power Modules ROHS