TC1782F320F180HRBAKXUMA2
Extended
Manufacturer
Infineon Technologies
MFR.Part #
TC1782F320F180HRBAKXUMA2
JLCPCB Part #
C1882536
Package
LQFP-176(24x24)
Description
1.17V~3.63V 10bit、12bit 180MHz 2.5MB 86 FLASH Others LQFP-176(24x24) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS