RCT10240RJLF
MFR.Part #
RCT10240RJLF
JLCPCB Part #
C185760
Description
-55℃~+155℃ 200V 240Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS