RCT10100RJLF
Extended
Manufacturer
HKR(Hong Kong Resistors)
MFR.Part #
RCT10100RJLF
JLCPCB Part #
C185757
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200V 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS