RCT06470RFLF
MFR.Part #
RCT06470RFLF
JLCPCB Part #
C185720
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 470Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS