LM4040CIM3X-4.1/NOPB
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LM4040CIM3X-4.1/NOPB
JLCPCB Part #
C1880352
Package
SOT-23
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 100ppm/℃ 15mA 35uVrms 4.1V 68uA 68uA Fixed Parallel ±0.5% SOT-23 Voltage Reference ROHS