LM4040QEIM3-2.5/NOPB
Extended
Manufacturer
Texas Instruments
MFR.Part #
LM4040QEIM3-2.5/NOPB
JLCPCB Part #
C1880009
Package
SOT-23
Description
-40℃~+85℃@(Ta) 150ppm/℃ 15mA 2.5V 35uVrms Fixed Parallel ±2% SOT-23 Voltage Reference ROHS