SPZ1AM221DO9000RAXXX
MFR.Part #
SPZ1AM221DO9000RAXXX
JLCPCB Part #
C185076
Package
Plugin,D5xL9mm
Description
-55℃~+105℃ 10V 2.82A@100kHz 2000hrs@105℃ 20mΩ@100kHz 220uF 2mm 5mm 9mm ±20% 插件,D5xL9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS