SPZ1CM221D10000RAXXX
Extended
Manufacturer
AISHI(Aihua Group)
MFR.Part #
SPZ1CM221D10000RAXXX
JLCPCB Part #
C185075
Package
Plugin,D5xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16V 2.6A@100kHz 2000hrs@105℃ 20mΩ@100kHz 220uF 5mm ±20% 插件,D5xL10mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS